| Silvia_7595 a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar nu stiu daca si lui ii place de mine, de fiecare data cind ma vede ma sluta cu un ton linistit, vorbeste cu mine, imi da intrebari despre mine, voi ce credeti ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| superDezastrul a răspuns:

Buna. sincer daca iai propune sa aveti o rel cu siguranta nu te-ar refuza.deci daca tot il placi zic ca merita sa iti iei inima in dinti si sa faci primul pas. poate el nu are curaj sau nu stie cum.incearca si nu vei regreta. o zi placuta sa fiti iubiti