| LoloSiis a întrebat:

v-am mai zis de un baiat laur, acum el vorbeste des cu min e pe mess, faceboook mesaje si chiar ma si suna! la scoala de fiecare data cand ma vede imi zice:buna sau ce mai faci.
credeti ca a inceput sa ma placa? mi-a zis mai de mult ca ii place de-o colega dar nu stiu daca este foarte adevarat!
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Hey! e posibil sa da e posibil sa nu, de ce nu incerci prin a-l intreba ...niciodata nu se stie si pana la urma nu-i nimic rusinos

2 răspunsuri:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Parerea mea este ca te place intr-un procent de 100%.Dar cum ii vei spune ca si tu il placi?batting eyelashes

| gicubezereu a răspuns:

Te place 100 procente