| MaestrullCaaars a întrebat:

Îmi place oarecum de o fata. Am vorbit putin, in principiu mai mult eu dădeam mesaje.Ne știm de câțiva ani. Dar mai nou am început sa ieșim pe afara..totul a fost frumos. Am vorbit una alta ne-am plimbat. Fata a vrut sa-mi vada părinții.A fost pe la mine. Am mai ieșit seara de câteva ori. Am intrat puțin in discuții de dragoste și mi-a spus gen gata cu dragostea ca nu-i buna ca pana mea, dându-mi de înțeles ca nu mai vrea o relație prea curând (din ce am înțeles eu). Și acum câteva seri un prieten din grup a zis sa facă o gluma gen sa ii spună ca vrea sa fie cu ea și așa mai departe, într-un final. A rămas sa iasă pe afara pentru a încerca "o relație" ca sa zic așa. Ei la fel fiind prieteni de mai mult timp.
Și acum ma simt puțin cam distrus nu știu ce sa fac. Ceva sfaturi? va Rog frumos

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori își bate joc de amândoi ori doar de tine, ideea e că ia-ți gându laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Simplu. Si-a batut joc de tine. Il vrea pe ala. Cel mai bine ar fi sa o uiti.