| adryvalenyy a întrebat:

Imi place un baiat foarte mult, ne stim amandoi de miercurea trecuta, dar numai eu stiam cum il cheama big grin el stia doar cum arat si azi ne-a facut cunostinta o prietena si acum ca l-am vazut de aproape love struck wow este asa frumos. intrebarea: Cum sa-l fac sa ma remarce? happy el cred ca stie ca il plac pentru. ca l-am pus pe un prieten de-a lui sa-l intrebe daca ma place si el a zis ca nu crying dar poate ma place si nu spune. fundita :*

2 răspunsuri:
| Prigatdevisine a răspuns:

Mai bine, te duci tu la el si ii spui ca il placi...pentru ca prietenii in ziua de azi.sunt mai rautaciosi. poate a mintit prietenul alatongue Cel mai bine ar fi sa vorbesti tu cu el.
Daca nu, incearca sa stai mai mult prin preajmalui, sa il intrebi ce lucruri/chestii ii plac etc :*:* succes >big grin

| perfectman a răspuns:

Salut .pai...depinde: stai mai mult in preajma lui, straduiete sa gasesti ceva subiecte pe placul lui, sau. daca e asa mai timid. ii poti spune chiar tu ca il placi ...Ma rog parerea mea.
P. S. sper ca raspunsul meu sa te ajutewinking