| iuandfto a întrebat:

Cum as putea sa intru un vorba cu un baiat pe care nu-l cunosc (adica ne stim din scoala si cred ca stie cum ma cheama, suntem amandoi a opt-a dar clase diferite ) pe facebook? Mentionez ca el are prietena iar eu il plac.

1 răspuns:
| Adrianaa15 a răspuns:

Fa cum am facut eu :* trimite-i mesaj cu "ce faci ". iar el o sa te intrebe cine estii si bagi tu acolo clasa si altele. ..si eu i-am trimis unui care avea prietena, si nu a avut nici o problema. nu e nimic rau in a te imprieteni cu cineva nu? eu acum ma inteleg super bine cu baiatul ala. desi il plac foarte mult. pin comunicare se poate face o relatie:* Succes!