| valentinalina a întrebat:

Imi place un baiat si el ma place pe mine si sunt sigura ca o sa ma intrebe daca vreau sa stau cu el pana acum nu am mai avut un prieten si cand o sa ma intrebe asta nu pot sa ii spun "da" din start niste sfaturi plzz dau funda si vot :*:*:*.

4 răspunsuri:
| sunshine_4741 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui da. Daca ii spui ca o sa te gandesti la asta poate crede ca nu il placi.

| marian1 a răspuns:

Pai spune-i si tu ca o sa te mai gandesti.si ca sa mai asteptati putin sa va mai cunoasteti.si d-astea!:*

| adrian062 a răspuns:

De ce nu?

| Anda_7636 a răspuns:

Dacă te întreabă spune-i să îţi dea puţin timp pentru ca să poţi să te gândeşti! Dacă îl placi cu adevărat sfatul meu e să fi cu el.

Fundă; Vot?batting eyelashes