| matraguna98 a întrebat:

Ce sa ii spun unei colege daca vreau sa stau cu ea? cred ca si ei ii place de mine...plzz

Răspuns Câştigător
| Cosmin1992 a răspuns:

Depinde, vrei sa stai cu ea in banca? acasa? la masa? In orice caz, du-te la ea si spune-i frumos ca ai vrea sa stai cu ea pentru ca este altfel decat celelalte persoane din cls. Daca raspunde interesata poti spune pe un ton glumet ceva gen: da ma, stii ca mie imi place de tine. daca reactioneaza pozitive e ok, dar daca ramane perplexa sau se ia urat la tine dai usor in spate si obisnuieste-te cu ideea ca nu se poate.

1 răspuns:
| Piinkyy a răspuns:

Arata`i ca iiti place de ea prin fapte! comporta`te frumos cu ea,ai grija de ea,zmabestei chiar daca esti suparat,ia-o de mana si spune-i ca o placi, uita-te in ochii ei si apoi sarut-o:* o sa ramana fara cuvinte si garantat o sa iti mearga:* si ca sa aflii daca ii place de tine pune-o la diferite incercari, bate-i apropourithinking