| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat si el pe mine... dar ne-am certat si el vrea sa ma faca geloasa cu alta prietena...eu nu mai suport dar nu i-am aratat spuneti-mi ce sa fac ca sa isi ceara El scuze.Cum sa-l determin?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti sigura ca nu tu trebuie sa iti ceri scuze? Mai bine ar fi sa porti o discutie cu el thinking poate rezolvati ceva.

| M3ntosana a răspuns:

O face intetionat ca sa devii u geloasa, arata-i si u ca nu esti geloasa sau cand e el de fata saruta si u alt baiat si atunci o sa devina si el gelos si o sasi ceara iertare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa ii cer scuze, pentru ca nu vreau sa ii arat ca tin la elbatting eyelashes