| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat din cls mea vrea sa ma faca geloasa cu alta colega, pentru ca noi ne-am certat(el ma place si eu il plac, doar ca nu stiebig grin)el mi-a gresit cu ceva si din aceasta cauza eu nici nu il privescX-(, spuneti-mi cum sa-l fac sa isi ceara scuze cat mai repede posibil... dau fundita ca am cont (blond.93girl)

4 răspunsuri:
| Medis a răspuns:

Pai intai incearca sa vb calm cu el, iar apoi spune-i ce ti-a facut, si spune-i ca esti suparata pe el si nu te asteptai la asa ceva de la el happy. Eu asa fac cand sunt suparata pe un baiat pe care il plac.

Multa baftawinking

| theused a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca il placi.
Cum spunea cineva de mai jos, nu e foarte ok sa fi cu un tip de la tine din clasa [stim noi despre ce vorbimlaughing] dar...decat sa mori cu regretul ca n ai incercat...mai bine mori impacathee hee
Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa lasi baietii din aceeasi clasa cu a ta big grin

| ROSALIEX3 a răspuns:

Help! dau fundita