| Pork a întrebat:

Imi poate da cineva sfaturi despre ce cadou sa ii iau iubitei mele? exemple?

Răspuns Câştigător
| Gabriela002 a răspuns:

Poti sa pui intr-o rama gen http://www.zaragoo.ro/imagini-cadouri/579.jpg o poza cu voi doi

| Pork explică (pentru Gabriela002):

Crezi ca i-ar placea?

3 răspunsuri:
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Cu florile nu prea dai gres. happy

| Iulia_Avram_1994 a răspuns:

Paii,ai putea sa ii dai o bratara draguta(au un inel,un colier,niste cercei, un accesoriu), sau ai putea sa ii cumperi ceva de imbracat(o rochie, o bluza, o esarfa)sau daca iti permiti ai putea sa ii iei un telefon happy. Sper ca ti-am fost de ajutor