| DeKoniec a întrebat:

Imi pot schimba datele (numele) pe ask.fm?

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Paii nu stiu daca vei intelege.Dar incearca asa -> sus unde scrie Acasa,intrebari,profil,prieteni,cautare, setari.dai la setari si acolo iti va aparea numele, prenumele, locatia, limba etc.De acolo iti stergi numele si ti-l schimbi.
Sper ca ai inteles.

2 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Da,desigur.

| DeKoniec explică (pentru val31989):

Imi poti spune si cum? big grin

| val31989 a răspuns (pentru DeKoniec):

Paii nu stiu daca vei intelege.Dar incearca asa -> sus unde scrie Acasa,intrebari,profil,prieteni,cautare, setari.dai la setari si acolo iti va aparea numele, prenumele, locatia, limba etc.De acolo iti stergi numele si ti-l schimbi.
Sper ca ai inteles.