| babygyrl a întrebat:

Imi puteti da ceva idei ce as putea sa scriu la discursul de ramas bun pentru clasa 8a. Eu sunt clasa a 7-a si trebuie sa fac un discurs pentru cei de a 8a. Ce as putea sa scriu?

Răspuns Câştigător
| vivi_5803 a răspuns:

Ceva de genul ca in scoala ai avut o familie, legandu-te de colegi si profesori.Acum cu durere in suflet trebuie sa te desparti de camin, pasind spre o noua treapta, insa in sufletul tau mereu vor ramane amintirile frumoase. ceva de genul, insa ca sa fie spectaculos poti pune cateva imagini din scoala cu fostii colegi si profesori, iar la fiecare cate o replica carcteristica.mult succes!

1 răspuns:
| casy14channel a răspuns:

Anul trecut cei de la scoala mea au facut fiecare o mica poezie despre materii, despre profesori, colegi...ai putea si tu sa faci asa ceva