| chri a întrebat:

imi puteti da niste site-uri de pe care pot cumpara nuantator de par albastru sau verde sau culori mai stridente?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Http://www.bestial.ro/magazin-473-vopsea_semipermanenta_de_par.html
Daca doresti neaparat albastru, poti folosi albastru de metil, pe care il gasesti la orice farmacie.

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara Albastru de metilen sau violet gentiana. Costa in jur de 4 lei. Il iei frumusel acasa si il aplici cu ajutorul unei pensule sau al unei bucati de vata pe parul (sau suvita) umeda. Clatesti putin si astepti sa se usuce. Succes :*