| lupulcelrau10 a întrebat:

Imi puteti da niste statusuri in limba franceza, dar cu tot cu traducere? Multumesc frumos! Dau fundita :***

Răspuns Câştigător
| anaaandr17 a răspuns:

Https://www.facebook.com/SaisTuaimerr?fref=ts Aici statusuri, traduci cu google translate si inveti si franceza, eu nu stiu care iti plac si nu ti le pot traduce pe poate. :)):*

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Stiu ca sunt off-topic si imi cer scuze daca te va deranja intr-un fel raspunsul meu, dar...De ce, oameni buni, va puneti statusuri in limbi pe care nu le intelegeti? Chiar nu vad rostul. Pari mai inteligenti daca faceti asta?

| lupulcelrau10 explică (pentru aXy99):

Nu vreau sa pun statusuri pe retele de socializare in franceza, vreau sa invat franceza, si cred ca daca ma mai documentez si de pe internet mai invat cate ceva. Unele le traduc eu, altle le vreau traduse pentru a le intelege mai bine.