| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Imi puteti da niste statusuri mai noi?

2 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Bună.

Pentru fete : pupSiK_LoVe, RaLuU, BabyBlue, Baby_doll, Droyophyla, End_0of_th3_World_xD, xD_LooLy_pup, Diva, Beautiful Lover, Crazy life, Lost in Dreams, Green_celia, Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu), ciocolata_cu_lichior, finetti_cu sampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ; ZaPaciThaa, KLiFe is Pink[sau ce culoare iti place...], Beiibii` l0ve liFe craZy happy sAu nUmeLe tAu
Cam atît happy

| BackAgainToTPU a răspuns:

@Slavic el/ea a zis statusuri. tu ai dat nickuri.
anyway...
unul funny:
Am zdrobit un soricel/ Sara pi pireti/ Sh din burta de la el/ Am mancat spaghetti laughing
trist: cate lacrimi am varsat nu le mai pot sterge
expresie:
a vorbi inseamna a desena sunete pe fundalul gol
depiunde ce vrei...