| Psihiatra a întrebat:

Imi puteti explica cum sa imi schimb parola la mess?

Răspuns Câştigător
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Buna! iti voi da pasii
1.intri in adresa ta de mes
2.Messenger ( sus de tot la mess)
3.My Account Info
selectezi din pagina care se deschide Change password
scrii parolele, si aici te descurci uh

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Dai sus la messenger "actions" si "send my messenger list" la prima "chestie" care iti apare selectezi persoana careia doresti sa-i "dai" lista ta happy. dupa dai next si selectezi grupul, id-urile pe care vrei sa le dai si dupa next sau finish - nu-mi amintesc bine care dintre ele e

| smile a răspuns:

Buna!

1.intri in mail

2.Acolo unde scrie Hi, id-ul tau, dai click si alegi account information

3. dai click pe Change password

| geoox550 a răspuns:

Uite un tutorial unde poti vedea pas cu pas cum se poate schimba : http://www.videotutorial.ro/? p=378 (dar sa stii ca videoul este putin mai jos)
sau
http://www.ymvista.com/cum-pot-schimba-parola-de-yahoo-messenger/
Deschizi mess-ul, dai sus pe messenger, my account info, scrii parola actuala, sign in, scrii parola actuala, parola noua, confirmi parola, save.

| katherine_9164 a răspuns:

Poi...iti bagi id-ul si parola, apoi dai sus la"Messenger", apoi la "My account info", apoi scrii parola ta, dai sing in si apoi scrie undeva "sing-in and security" si putin mai jos "Change for password". dai acolo.prima data scrii parola ta apoi scrie parola pe care o vrei.si daca nu merge mai incerci si alte parole:d
sper ca ai inteleshappy
fundita? plsssbatting eyelashespuppy dog eyes

| katherine_9164 a răspuns:

Elena...acolo dai daca ti ai uitat parolalaughing. in fn

| katherine_9164 a răspuns:

Ascovit... ea(antonia)vrea sa si schimbe parolalaughing. nu sa faca schimb de listerolling on the floor

| Elena_3955 a răspuns:

Simplu.inainte sa dai sign in pe mess...vezi ca scrie jos:forgot your passoword. dai acolo si completezi ce iti dau aiabig grin

| AlExAnDrA_1014 a răspuns:

`Buna! Nu stiu cum sa-ti explic... Daca vrei da add la id asta : antonia_dulcik_alexutza96 si vorbim despre asta. Pt ca nu stiu cum sa ma exprim acum big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este foarte simplu intri pe htpt://yahoomeil.com si dai pe una dintre pagine care iti apar acolo si o sa iti apara sa scrii id si parola si iti scrii id si parola iar dupa aia o sa iti apara o alta pagina si dai in jos si o sa iti apara change passorg sau ceva de genu acele doua cuvinte inseamna sa iti schimbi parola dai clik pe cuv ala si o sa iti apara o alta pagina si va trebui sa scrii parola pe care o ai momentan si dupa aia va trebui sa scr de doua ori noua parola s-ar putea sa trebuiasca sa executi scrierea de mai multe ori.si asa se schimba o parola. mia parut bine sa te ajut.manum rebeca daca vrei ma poti contacta p id rebyvasi si rebecutza_papusica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci trebuie sa intri pe idul tau apoi intri acolo unde este meilul tau apoi sus acolo unde scrie Yahho Mail cu mov si negru apoi langa iti arata Hi, ...numele tau..., si dai acolo Profile Contacts si Acount info si dai pe acount info apoi Change your password si dai acolo prima oara scrii parola care o ai apoi ultimele doua care o vrei tu.