| tpu963 a întrebat:

Imi puteti recomanda un cadou de Mos Nicolae pentru iubita?

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Un parfum, o geanta, daca stii ce marime poarta la haine ii iei ceva de imbracat, farduri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mai incet ca nu e sotia lui laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am dat mai multe variante, nu sa le ia pe toate

| SnowKat a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-i cumeri : o esarfa, un inel, o perinita cu poza voastra sau o canita cu poza voastra, un lantisor, un ursulet (asta chiar mi-ar placea daca ar fi pufos big grin) (oricare din ele big grin) sau un lucru de care tia tot povestit tu ar trebui sa stii mai bine e iubita ta tongue

| Nicol12378 a răspuns:

Daca iubita ta e o fata cocheta se aranjeaza ia-i ceva cosmetic!

| l2u3i4z5a a răspuns:

Sunt fata stiu ce isi doreste!