| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune, cum se comporta un baiat foarte timid cand place o fata, ma refer la gesturi sau chestii de genu'...astept pareri in special de la baieti.

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

O sa se multumeasca doar cu privitul, iar cand o va face, probabil nici atunci nu-ti va zambi.Cand va fi in preajma ta va deveni agitat, sau din contra, chiar va ramane inlemnit, ca nu cumva sa faca vreo greseala.Cand o sa ai unul langa tine, o sa-ti dai si tu seama de unele chestii...

3 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Sta mai mult pe langa ea, ii zambeste continuu sau ii face cu ochiul si cand sunteti putini (2-3) insista cu intrebarea mai ales la persoana pe care o place cu "si tu ce mai faci?" "nimic." "bravo."..eu asa mi-am dat seama + cele de mai sus

| addictedformetal a răspuns (pentru Amiiii69):

Mi se pare ca asta este comportamentul unui baiat mai indraznet. vroiam sa stiu comportamentul celor foarte timizi. oricum multumesc de ajutor

| KrEzZe99 a răspuns:

Pai in primul rand cand o vezi ti se scoala barbatia si incepi sa te balbai in fata ei.
Asa s-a manifestat la mine.