| x4z5 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste server private metin2? Dar si fie 24/24 si sa aiba arme legendare si bonusuri medii.Nu vreau metine din top100 servere private metin2 si nici metin2 gx pentru ca deja l-am incercat;)).(Sa nu aud comentarii de genul www.metin2.ro)

7 răspunsuri:
| x4z5 explică:

Serverele astea le stiutongue le-ati luat de pe 4metin forum...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu stiu saitul intra pe www.locmt2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ce... ma nu mai e locmt2 l-am inchis ce daca intraty voi cu coduri face balacuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah nu mai puneti site-uri care nu merg... loll ce oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.dinamik.ro/metin

| FURNICA a răspuns:

Pai: eu joc locmt2, dar nu are cine stie ce, e ca un server privat italian, nu are arme legendare, doar daca strangi bani multitongue. Daca vrei sa vezi cum este jocul descarcal si iti fac cont daca vrei.
Id:bogdanbogdi73
se vede ca iti place jocul, ai poza cu razboinictongue

| FURNICA a răspuns:

eu joc locmt2, dar nu are cine stie ce, e ca un server privat italian, nu are arme legendare, doar daca strangi bani multitongue. Daca vrei sa vezi cum este jocul descarcal si iti fac cont daca vrei.
Id:bogdanbogdi73
se vede ca iti place jocul, ai poza cu razboinictongue