| DaNi3La_6730 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cate volume din jurnalele vamprilor de L. J. smith au aparut? Stiu ca la noi in Romania au aparut primele 5 volume, dar am vazut undeva pe internet ca sunt 8 si undeva tot pe site-ul asta ca normal sunt 10 volume dar nu sunt toate publicate. Deci imi poate spune cineva cate volume exista n realitate(nu neaparat publicate in Romania)? Va rog!big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AnOnImA_6308 a răspuns:

In bucuresti sunt publicate 5[ le gasesti in magazinele diverta]
dar urmeaza sa apara si celelalte