| marrycryss a întrebat:

Îmi poate spune cineva câte volume are seria Jurnalele lui Stefan de L. J. Smith, care sunt acestea si de pe ce site-uri se pot descarca in format pdf romana?! Multumesc

3 răspunsuri:
| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Jurnalele lui Stefan are 3 vol. :1.Inceputurile 2.Sete de sange 3.Nesatul
Pe langa acestea mai exista seria Jurnalele Vampirilor:
1.Trezirea
2.Lupta
3.Furia
4.Reuniunea
5.Intoarcerea:Caderea noptii
6.Intoarcerea:Suflete-umbra
7.Intoarcerea:Miez de noapte
8.Vanatorii:Fantoma
Din pacate Jurnalele lui Stefan nu prea le mai gasest.Si eu incerc de cateva luni sa le gasesc.Nu se mai fabrica doar daca comanzi si asta poate dura mult timp sau iti poate respinge comanda.Am citit la un comentariu ca in Iasi inca se gasesc la aproape toate librariile... Sper ca te-am ajutat si baftahappyDaca aflii ceva te rog contacteaza-ma si pe mine pe adreza de mess: cosmin_leul2008

| RoxanaG14 a răspuns:

Sunt 6 volume
1 Inceputurile
2 setea de sange
3 nesatul
4 spintecatorul
5 azilul
6 constrangerea
Le poti comanda de pe Elefant.ro.

| nicolaeanamaria a răspuns (pentru RoxanaG14):

Pe ce site pot să le descarc PDF sau word?