| mariatina a întrebat:

Imi puteti spune toate serialele in care a jucat adela popescu ( le stiu pe astea dar nu imi aduc aminte una care ea a intrat in serial pe la jumatate si era cred ca si diana dumitrescu. serialele pe care mi le aduc aminte sunt : numai iubirea, lacrimi de iubire, iubire ca in filme, ingerasii, iubire si onoare.) Va multumesc.

4 răspunsuri:
| PuffyPufosul a răspuns:

Pai cele pe care nu l-ai scris tu sunt razboiul sexelor si aniela desi cred ca nu vb de aniela

| LaLaLa_9690 a răspuns:

Si mai era si aniela, dar nu a intrat la mijolcul lui. era de la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este Aniela, Pariu cu viata, Razboiul sexelor,

| Andra_7739 a răspuns:

Hmm cred ca este vorba de telenovela Razboiul Sexelor big grin