| Yume_2563 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos cine este cel care este costumat in Inuyasha din aceasta poza? ( cum il cheama pe baiat) http://media.photobucket.com/......uyasha.jpg

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

@marius231 ai ceva cu id de messlaughingrolling on the floor

| St!L a răspuns:

Nu are id de messlaughingrolling on the floor

| Mihaela_2782 a răspuns:

Cred ca e tipul care joaca in film rolul lui inuyasha. Ai dreptate @marius231 nu are id de mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huh.bine zic cei de mai suslaughing)))))
dar probabil e un singur tip care a facut cosplay.deshi era bine desi posta id-ul.rolling on the floor)))))