| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti sugera niste seriale online? Nu de dragoste si drama, nu sunt genul! Si in niciun caz seriale spaniole sau turcesti!

2 răspunsuri:
| ladypink1 a răspuns:

Breaking Bad, Prison Break, Bones, Supernatural (the best).

| mini35 a răspuns:

Pai uitate la Trasniti e un serial de comedie ma uit si eu si imi place mult.Po sa te uiti la el pe net pe site-ul lor:http://trasnitii.primatv.ro/ sau pe PrimaTV da pe la 10:15 10:30. Sper sa iti placa.Si vezi ca e romanesc, dar actiunea se petrece in Spania si o sa fie si putina spaniola sper sa nu te deranjeze:d