| Denisamoise a întrebat:

Bunaaa, vreau si eu filme/seriale turcești sau nu Contează, gen : drama/dragoste... De preferat fete sarace... Băieți mai bogati care se îndrăgostesc de ele?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Începe cu Çoban Yıldızı (Steaua Sufletului, 2018),
Apoi cu Sevimli Tehlikeli (Drăguță și periculoasă, 2015), Aci hayat (2005-2007), Erkenci Kus (2018), Yemin (2019), Kirgin Çiçekler (2015-2018), Kara Sevda (2015-), Feriha, Bizim Hikaye (2017), Dayan Yüreğim (2017)...
https://yve.ro/......-dragoste/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică nu sunteți materialiste dar visați să vă scoată băieții din sărăcie rolling on the floor

| MAIA18 a răspuns:

Inima nu respecta reguli film turcesc.

| Simi123 a răspuns:

"Bate la ușa mea"e un serial turcesc înteresant