| cryss14 a întrebat:

Imi puteti zice si mie va rog care e treaba cu fundita (sunt noua pe aici si nu stiu care e treaba cu ele)

Multumesc!

Scuza-ti-ma daca am gresit categoria...

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

Pai funditele sunt in semn de recompensa, pentru un raspuns corect, tu poti sa le dai ori cui care crezi tu ca a raspuns corect la intrearea ta de asemenea tu poti da si voturi;-)! Sper ca te-am ajutat kiss

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Fun. da valoreaza 100 de puncte, este un fel de multumesc celui care te-a ajutat. Ca sa o dai cuiva, vezi ca in dreapta raspunsului dat de acea persoana ai o medalie galbena pe care daca ti mouse-ul se face galbena, aceea se numeste fu. nda.

| Foxie2 a răspuns:

Exista undeva sus, scris cu albastru si diacritice "intrebari frecvente " la dreapta langa "blog si contact"
citeste de acolo.

Daca consideri ca ai primit un raspuns foarte bun care te-a ajutat dai funda (e un semn de multumire si motivatie ) pentru useri ca sa ajute cat mai multe persoane. Dar nu-ti fa un obicei in a cersi funde. Ele se castiga nu se cer.

In dreapta iti apare o panglica gri daca dai pe ea se face aurie o sa te intrebe daca sigur ii acorzi funda acestui user iar tu dai "da".

Intrebarea putea sa mearga si la categoria "Totul despre TPU"winking
O zi buna!