| BoTa_Cristi_1990 a întrebat:

Imi recomandati va rog niste seriale+scurta descriere?

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Sons Of Anarchy-Motociclete, Arme, Sex si Rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter(daca nu l-ai vazut).
Uite trailerul(sezonul I)-nu are nevoie de descriere:
http://www.youtube.com/watch?v=R6_qsTCBns8.
Vizionare placuta! :)

| Public22 a răspuns:

Breaking Bad un serial de nota 10, Este vorba de un profesor de chimie, care se apuca sa faca droguri, el avand zilele numarate, diagnosticat cu cancer la plamani, sotia insarcinata, iar fiul bolnav de paralizie cerebrala. îti recomand serialul, e prea tare.

| Anastasia1997 a răspuns:

Locul 1 - Toti stim Game of Thrones, este intr-adevar un serial de exceptie, facut cu cap, si desi nu seamana cu cartile (le-am citit), tot te multumeste cu anumite scene. Pacat ca sunt 10 ep pe sezon. (Inca nu am terminat sezonul 3)

Locul 2 - The Walking Dead - M-a lasat cu gura cascata. Cea mai buna ecranizare cu zombies din cate am vazut EVER. Dur si vulgar, inteligent cateodata spooky, asa imi imaginez un adevarat film/serial cu zombie. Il recomand cu mare incredere

Locul 3 - The Big Bang Theory - Sincer va spuns, imi place mai mult decat How I Met Your Mother. In fiecare episod rad la cate-o duma, deja s-a terminat sezonul 6 si nici un episod nu a dezamagit. Este al naibii de ilar. - sper ca te-am ajutat, vizionare placuta :*winking

| BoTa_Cristi_1990 explică:

Multumesc big grin...mai astept raspunsuri