| Nataliaa25 a întrebat:

Vreau si eu niste seriale SF sau filme dar si o descriere scurta sa stiu despre ce e vorba happy Dau funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Westworld,Sense8,Legion,Travelers,Star-Crossed,The Tomorrow People,Wayward Pines, Incorporated, Dark Matter, The 100, Terra Nova, Black Mirror, Humans, Caprica,, Time After Time,,
Filme:Life (2017),The Space Between Us (2017),Passengers (2016),Arrival (2016),iBoy (2017),Ghost In The Shell (2017),The Thinning (2016),Predestination (2014),Rupture (2016),Capsule (2015)

2 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Doctor Who - l-ai putea numi SF, dar e si comedy, drama, horror, romance.
E despre un Lord al Timpului care are o masina a timpului in forma de cutie telefonica, si care salveaza Pamantul sau alte civilizatii impreuna cu prietenii sa-i. Cand e pe moarte acesta se regenereaza avand un corp nou.

| proudotaku a răspuns:

"About time" - comedie/romantic, e despre viata unui tanar care se poate intoarce in trecut. Trailer: https://youtu.be/T7A810duHvw