| TinaDoll2022 a întrebat:

Imi spune cineva cum sa fac sa imi maresc sanii fara operatie?

Răspuns Câştigător
| tiza a răspuns:

Simplu si natural necostisitor ...www.marirea-sanilor-definitiva.ro Metode naturale pentru marirea sanilor (metode non chirugicale)
Ca in orice problema medicala, exista un moment in care oamenii tind sa apeleze cu precadere la metode naturale de rezolvare, eliminand posibilitatea utilizarii unor corpuri straine (implanturi) si substante chimice pentru ameliorare/ rezolvare.
Marirea sanilor intr-un mod natural consta de fapt intr-o amplificare a tesutului mamar, in special prin tratamente de natura hormonala sau tehnici de stimulare a hormonilor, si de crestere a tesuturilor moi, precum si intarirea tesutului muscular. Astfel efectele produse de aceste metode de amplificare a sanilor nu sunt foarte spectaculoase (ca si volum), insa imbunatatesc aspectul acestora (fermitate, forma, efect de lift).

10 răspunsuri:
| KillerWillBeBack a răspuns:

Mananca patrunjel si verdeturi.
1)Ia un fir de patrunjel si spala-l
2)Neaparat sa-l stregi altfel te va durea stomacul
Daca mananciun fir de patrunjel pe zi in mai putin de 1 luna se vor vedea rezulatele!big grin Pe langa patrunjel adauga in alimentatie si telina/sfecla rosie sau morcov.

| MrsDraguttza a răspuns:

Fiecare se dezvolta in felul ei
stai asa nu face nimic
Nu trebuie sa ai sanii mari ca sa te placa prietenii sau mai baietii
Si sa nu ajungi ca o veche prietena
Poarta sutiene cu bureti ca sa para ca are sani mari
Nici eu nu sunt asa " bogata" dar am o multime de prieteni care ma plac asa cum sunt

| WhatMeanLove a răspuns:

-mai jos ai toate informatiile:

Tehnici, Metode & Exercitii
Pentru Marirea Sanilor.

Sunteti pe cale sa descoperiti cea mai puternica metoda de marire a sanilor, 100% naturala si permanenta. Nu seamana cu nimic din ce ati intalnit sau citit pana acum, aceasta metoda este unica, cu toate ca deja a fost testata cu succes de milioane de femeii din intreaga lume dealungul anilor.
Descoperiti secretele care se ascund in spatele unui piept generos de invidiat ( metodele eficiente 100% ) folosite cu succes atat de catre starurile din lume cat si de anumite femeii care au avut norocul sa dea peste aceasta pagina de web.
Uita de inventiile inutile, ineficiente si scumpe cum sunt pastilele, pompele, greutatiile sau operatiile dureroase.
Iti voi dezvalui SINGURA cale care iti GARANTEAZA acele numere in plus la cupa sanului tau, pe care ti leai dorit dintotdeauna!

Ai nevoie de exercitii pentru marirea sanilor, doar 10 min/zi timp de 12 saptamani, urmate de o dieta bogata in hormoni de crestere - pe care ii gasesti in fructe, legume si alte mancaruri naturale si sanatoase. Iar noi iti oferim gratuit, o coletctie de retete de astfel de gen ca tu sa poti obtine rezultate rapide si permanente inca din primele sedinte.

DA ESTE ADEVARAT! Doar 10 minute pe zi pentru cateva saptamani iti vor oferi in plus numerele pe care ti le doresti in plus la cupa sanului tau iar rezulatele vor fi permanente si de care te vei putea bucura si vei beneficia de acest fapt tot restul vietii tale!
Poate suna straniu dar este adevarat!
Mii de femeii fac asta chiar acum acasa...Simplu si natural. Vestea buna este ca si tu poti face acelasi lucru - incepand de azi! Marirea sanilor natural este acum posibila folosind propriile tale maini si mancand sanatos si bine.

Intr-un studiu recent, 79% dintre barbati declara ca sunt nemultumiti cu marimea si aspectul sanilor a partenerei.Acorda-mi te rog atentia ta pentru cateva minute si o sa clarificam impreuna totul despre acest subiect.Acestea sunt exercitii de crestere foarte puternice pentru marirea sanilor, demonstrate! Au functionat pentru noi, au functionat pentru mii de utilizatori si sute de mii de femeii de-a lungul istoriei! Asa ca este foarte clar... vor functiona si pentru tine!

Nu esti multumita de sanii tai si esti in cautarea unei metode de marirea a sanilor in mod natural? Inainte sa treci la operatiile estetice ar fi indicat sa arunci o privire peste acest articol care prezinta secretele de marire a sanilor natural.
Stiu ca ai incercat diferite produse pentru marirea sanilor dar nu ti-au oferit nici un rezultat? Crede-ma ca si eu am trecut prin situatia ta, am incercat diferite produse si in final nu am obtinut nici un rezultat.
Crede-ma totul are o solutie. Eu am gasit-o. Nu as fi crezut niciodata ca voi ajunge sa imi maresc sanii printr-un mod natural si sa imi recapat increderea in mine insasi.
Folosind metode perfect naturale, in doar trei luni corpul femeii poate fi transformat radical in bine, existand cazuri de marire a sanilor cu peste 50%, fiind rezolvate in paralel si alte probleme cum ar fiasimetria sanilor, flascitatea lor.

Probabil ati intalnit si ati testat pina acum programe ineficiente. Sunt peste tot pe internet. Oriunde te intorci dai de reclame pentru "pastile magice" sau alte obiecte si aparate miraculoase. Scopul final al acestor companii marsave este de a va lasa fara bani si de a se inbogati de pe urma insecuritati sau nenorocului dumneavoastra.
Insa pe aceasta pagina Marirea-Sanilor.com am pus capat situatiilor neplacute si costisitore prin care ati trecut pana acum. Femeiile care sufera din cauza marimi sanilor, mica sau medie nu va mai trebui sa cheltuiti sume mari de bani pe pastile sau aparate care pina la urma va vor dezamagi asteptarile. Marirea Sanilor Definitiva chiar functioneaza daca acest lucrul nu ar fi fost adevarat echipa noastra nu ar mai fi prezenta aici de atata timp pe paginile internetului. Chiar te rugam, incearca si celelalte programe daca doresti. Nimic nu se poate compara cu programul nostru unic si dupa luni de frustrare vei vedea despre ce vorbeam.
Fa pasul corect si afla de ce programul nostru este considerat Nr. 1 in Romania : pentru ca functioneaza. Programul nostru de marirea sanilor, este un program complet cu imagini si suport video complet pentru a te ajuta sa ajungi la rezultatele dorite. De ce sa nu te alaturi si tu, abonatiilor nostri satisfacuti? Acum Marirea sanilor este perfect posibila si pentru tine. Incepe si tu, chiar de azi, drumul spre un bust mai mare si sexy...
Inainte de toate, De ce este Manualul nostru este NR. 1 pe TARA!

Suntem aici inca din 2005 si am ajutat femei ca tine sa isi mareasca sanii inca de pe atunci ajungand azi 2012 sa punem la punct un program unic updatat pentru obtinerea de rezultate maximale in cel mai scurt timp posibil.
Cu peste 3, 690 (numaratoarea continua) clienti satisfacuti "Marirea Sanilor.com" este cu adevarat pe harta celor mai bune situri de marire a sanilor care cauta O SOLUTIE REALA problemelor lor. Nu doar o alta minciuna frumoasa, suntem aici sa te ajutam sa castigi acele nr. fara a fi nevoita sa cheltuiesti sume exorbitante pe pastile sau aparate sau sa suferi interventii chirurgicale fara nici un risc si cu un randament al reusitei de 92, 8%!
Programul este complet diferit de celelalte produse de marire a sanilor deoarece se bazeaza pe tehnici exclusive care nu implica tratamente sprijinite pe pastile sau folosind alt tip de produs natural.
Programul nostru combina cunostintele medicale traditionale cu cele moderne, pentru a urma treptat fiecare pas, toate acestea realizandu-se chiar acasa la tine!
Programul te va ajuta sa iti maresti sanii, facandu-i mai fermi, cat si o ingrijire speciala a sanatatii pentru multi ani de acum inainte.

Uite. am sa iti dovedesc cum iti poti mari sanii!

Am gasit o tehnica simpla, eficace, care a dat rezultate, fara eforturi mari si intr-un timp scurt. Care iti garanteaza marirea sanilor intr-un mod natural si excelent.
Pana sa descopar aceasta tehnica mi-a luat 3 ani, timp in care am cheltuit bani pe produse si tratamente dar nu au fost de nici un folos.
In cele din urma cautind pe internet o metoda de marirea a sanilor am descoperit, aceasta tehnica care mi-a dat rezultatele mult asteptate imediat dupa folosirea ei.
Sanii mei au inceput sa isi capete forma mult dorita!
In final, am gasit solutia perfecta pentru marirea sanilor in mod natural fara costuri mari. Acum am sanii perfectii, mari si naturali si aceasta fara sa ma coste foarte mult. Nu am mai cheltuit bani pe lotiuni si tratamente cu steroizi asteptind cu disperare rezultate (pentru mine singura cheltuiala a fost costul aceestei carti electronice), Nimic mai mult!

Acorda-mi citeva minute sa iti spun povestea mea,
Ca adolescenta, maturizandu-ma imi aduc aminte ca eram foarte neincrezatoare in pieptul meu mic. Imi amintesc in particular de zilele calduroase cind prietenele mele purtau maieuri scurte, dar eu nu am indraznit niciodata sa port de frica sa nu ma fac de ras fata de baietii din oras.
Asteptam ziua in care sanii mei vor incepe sa creasca. Am trecut de la adolescenta la inceputurile a 20 de ani purtand acea dorinta adanca de a avea sanii mari. Nu parea corect. Am decis nu cu mult timp in urma ca operatia nu este o optiune pentru mine. Sunt de parere ca a avea implanturi la sani este o cale nedemna si barbara pentru a obtine un detaliu accentuat, si ar arata foarte fals. In acelasi timp implanturile sunt un dezavantaj pentru femeile care alapteaza cit si pentru viitoarele mamici.
Nu mi-am dat seama cat de tare imi afecteaza lipsa mea de sani, increderea si parerea mea despre mine. Doar atunci cind l-am intilnit pe sotul meu Alex am constat cit eram de paranoica si nesigura pe toata viata mea. Credeam ca toata ura si sentimentele care sau construit inlauntrul meu pe parcursul meu aveau sa dispara in sfirst. Dar nu a fost asa. Ci din potriva...
Toate ne simtim la un momendat geloase....pariez ca si tu. Nu puteam suporta gindul ca sotul meu se uita la alte femei cu un decolteu mai bogat. Am constatat ca-l provocam pe sotul meu sa marturiseasca ca ma insala pina cind am inceput sa recunosc ca am o problema. Am dezvoltat subincredere incit nu ma mai simteam feminina si uitaindu-ma in trecut acum pot sa spun ca daca nu esti atenta poti sa sfirsesti ca mine.
Aceasta consta in a-ti uri corpul. Permiteti-mi sa ma exprim in acest fel: Am fost in iad dar m-am intors pe un carusel de sentimente. Avind sani nedezvoltati ma afectat serios emotional in foarte multe nivele incit puteam sa pling doar gindindu-ma la cum eram.

Femeile cu sani mari niciodata nu o sa intelaga niciodata asta, numai daca ar fi trecut prin asa ceva....Eu Am Trecut.

Asa ca este dorinta mea; sa impartasesc cu voi povestea mea si sa ajut femeile ca mine sa isi dezvolte sanii in marire si masura ca sa puteti avea si voi forma si marimea pe care v-o doriti. Aceasta a fost recuperarea dupa problema de sanatate dupa care am gasit timp sa ma regasesc in una din iubirile mele lectura.
Am petrecut ora dupa ora citind si studiind subiecte incluse, puterea gindirii pozitive, Programare Neuro Limbvistica, a crea incredere in sine. A fost pina cind am incercat aceste teori si a pune in practica estimarea de sine. Dintr-o data am realizat ca niciodata nu am fost fericita si multumita in viata pina cind mi-am infruntat problema. De a avea sanii mari.

A fost atunci cand eu am dat peste o dezvaluire ce eu si cu alte milioane de femei asteptam de mult. Sa parut ca am avut un accident tehnic atat de vechi ca si timpul insusi. Atunci a fost punctul de intoarcere din viata mea.
A fost tehnic atat de simplu dar totodata cu un efect atat de incredibil. Nu am putut sa cred ca pana atunci nu am auzit de el. A fost ca un secret bine tinut pentru toti dar totusi cativa stiau. Ceva incredibil s-a intamplat in acel moment. Atunci imediat am trecut de la anii cei multi de nefericire la o imensa bucurie.Sanii mei au inceput sa creasca din nou."
Am descoperit o formula care mia permis sa imi reeduc sanii sa creasca... si sa creasca... si sa creasca si ce m-a facut in continuare, am inceput sa testez si sa imi rafinez tehnica am vrut sa ma asigur ca am gasit o metoda care garanteaza succesul in acest timp am castigat o marire incredibila de 2 cupe. Cand familia a inceput sa ma intrebe daca mi-am facut implenturi, am stiu ca nu mai poti tine secretul numai pentru mine.
Alex mi-a sugerat sa scriu o simpla formula a tehnicilor mele in forma unui manual electronic pentru ca si alte femei sa beneficieze de aceste rezultate. Si asa am creat, Marirea sanilor definitiva. Daca iti doresti sa ai sani mai mari si inca nu ai renuntat la idee atunci aici ai gasit solutia.

Tu doar urmeaza instructiunile mele simple prezentate in carte.
Tot ce ai nevoie sunt 10-15 minute pe zi, si poti avea sanii la care ai visat, sa porti orice fel de haine.

Daca vrei cu disperare sani mai mari, nu o sa ma intreb daca ai timp sau nu. Pur si simplu, nu o sati ratezi sansa de ati indeplini visul. Cred ca este dreptul tau ca femeie sa ai sani mai mari. Cu ajutorul meu acum poti sa ti revendici ceea ce trebuia sa fie al tau.

De ce sa MARESTI?

V-ati gandit vreodata de ce majoritatea BARBATILOR viseaza la femei sexy cu sani mari? Exista o multime de cauze:
Sanii reprezinta atuul senzual feminin, un simbol al frumusetii si al seductiei. Mai mult, in opinia barbatilor, sanii reprezinta partea corpului cea mai provocatoare si sexy.
Reprezinta accesoriul cel mai de pret al oricarei femei. Indiferent de silueta, bustul poate centra atentia de fiecare data prin intermediul unei tinute bine alese. Atat rochiile cu decolteuri in V, cat si topurile pe gat, elogiaza o silueta frumos conturata.

Dimensiunile mari a unui san poate face un barbat sa devina excitat doar de modul in care arata (imaginea vizuala stimuleaza). El imediat isi imagineaza sex provocator si tentant, acest sentiment in sine excita in mare masura barbati.
Ca si femeie trebuie sa stii ca, orice barbat stie ca sanii reprezinta un stimul sexual important pentru forice femeie. Insa, pe cat sunt de atragatori si seducatori, pe atat sunt de sensibili, reactionand imediat la orice atingere. Mangaierile senzuale urmate de un masaj tandru conduc femeia intr-o stare de excitare sporita, intensificand totodata si placerea barbatului.
Sanii pun femeia in centrul atentiei. Cu siguranta, va intrebati deseori ce anume le provoaca barbatilor obsesia pentru sani. Cert este ca un decolteu frumos conturat propulseaza imediat femeia in centrul atentiei.
De cate ori nu i-ai reprosat iubitului tau ca, in loc sa fie atent la tine sau cu tine, iar s-a pierdut cu privirea in decolteul altor femei. Inainte sa-l mai tachinezi cu astfel de remarce ar trebui sa ii dai crezare, deoarece barbatii sunt atrasi de iremediabil de sanii mari a femei. Studiile au confirmat ca atractia sexului opus fata de sanii partenerei este in acelasi timp fizica, psihologica si vizuala.

| goleanatalia a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Tinctura de marar ajuta la marirea saniilor...happy Tinctura din seminţe de mărar are un efect hormonal natural extraordinar, efectul estrogen (hormonul feminitatii) provocand o creştere rapidă în volum a sanilor. În cateva săptămani, sanii devin vizibil mai mari în volum, dar şi mai fermi. Tinctura preparata acasa se face din 20 de linguri de seminţe de mărar, care se amestecă în 1/2 l de alcool alimentar de 70 de grade, după care se lasă la macerat 8 zile şi se filtrează. Se iau 3-4 linguriţe de tinctură pe zi, dizolvată în apă. Tratamentul durează o lună, în paralel cu masajul cu ulei din seminţe de mărar şi se reia la nevoie.

| loveanime059 a răspuns:

Mananca carne de pui, deoarece contine foarte multi hormoni...asa au zis si la stiri ca sunt implantati puii cu hormoni ca sa creasca mai repede, ca sa-i poate vinde, deci mananca multa carne de puiwinking

| AnculinaIngeras a răspuns:

Buna TinaDoll, din cate stiu tinctura de marar este foarte buna, poti incerca mai multe metode...apa termala, seminte de susan... la mine nu au mers, poate vei avea mai mult succes! eu m-am operat pentru ca mi se pare singura solutie reala pentru cineva care vrea sanii mari, am fost la dna dr.Silvia Stanculescu si nu ma plang! a mers bine operatia, vreau sa zic ca nu au fost complicatii si na, dupa tot ce citisem eram informata si stiam ce sa ma astept.multa bafta tiee!

| stefaniadenisa27 a răspuns:

O metoda naturala este mararul

Alte răspunsuri
| getamarin a răspuns:

Poti folosi un supliment pe baza de plante numite breastfast.Le puteti gasi pe http://breastfast.ro.Eu sunt destul de multumita!