| RockStar a întrebat:

Imi spune`ti de ce am acelasi vis mereu.
In vis este vorba de...
Intr`o dis d dimineata la ora 4 m`a luat o durere de splina, m`am apucat de plans si cu greu am mers pana in camera la parintii sa le spun ca numai pot de durere. Mama sa trezit m-a pus pe pat si a mers in bucatarie, cred sa imi faca ceai, tata i`a spus mamei ca cheama ambulanta. Eu de abia puteam sa stau intinsa in pat ca numai suportam durerea. Tata a chemat ambulanta sa vina sa vada ce am de am facut asemenea criza, nu trecuse mult timp si au aparut doctorii, m`au intrebat unde ma doare, le-am explicat unde ma doare, mi-au facut o injectie sa imi amorteasca, totusi nici doctorii nu stiau sigur daca era 1oo % splina pana cand am mers la spital.
Am mers la spital, acolo m`au dus intr-un salon si mi-au pus perfuzi sa imi amorteasca, mi-au facut analize sa afle cu adevarat ce am. Pana la final au aflat ca ma doare splina si ca trebuie sa fiu operata sa mi`o scoata, am mers in sala de operatie. M`au operat. am iesit cu bine din operatie, m`au dus in salon sa ma odihnesc. seara tarziu a venit fostul meu prieten sa vada ce fac. si incepuse sa imi spuna " ca ma iubeste ". si m`a luat in brate. Eu aveam lacrimii in ochii si i-am spus ultimele mele cuvinte " Si eu te iubesc si nu am sa te uit niciodata ". si incet cu incet am murit in bratele lui. sad
De ce crede`ti ca am acest vis straight face? Stiu sincer ca este ciudat ca am acelasi vis straight face.
Nici nu stiu ce sa cred straight face. ( scuze daca am greselii ) straight face

5 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

Hmm. poate ca te asta ti'ai dori tu. si ca in seara in care ai visat te'ai gandit foarte mult la asta.happy Si de aceea thinking altfel nu'mi explic.thinking
Ultima faza mi-a placut love struck parca e Romeo si Julieta >:d<
Nu te merita big hug Lasa'l in pacatele lui laughing)

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Visul acesta are multe explicatii. De exemplu, daca cea care viseaza se va visa moarta, nu inseamna ca va muri, ci va avea parte de fericire.

| BadLuckBryan a răspuns:

The future kid, the future!

| CօcσCɦɐռeℓ a răspuns:

Poate trebuie sa te impaci cu el :X

| IloveDamon a răspuns:

Poate ca tu inca ma tii la el si nu ti-ai dat seama de asta pana acum. Daca i-ai zis in vis ca-l iubesti inseamna ca-l iubesti si-n realitate, deci poti incerca sa vorbesti cu el, poate mai exista vreo sansa de impacarehappy Iti doresc mult noroc, cat despre vis. cu timpul se va duceoh go on