| Katty112 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste statusurii pentru surori mai mici
(funda primului raspuns)

1 răspuns:
| VeveValentina123 a răspuns:

Buna uite cateva :Am o sora ca-n poveste o iubesc si ma iubeste, fara mine nu traieste.Nici eu nu pot fara ea Te Iubesc surioara Mea.

Si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine.
Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…M-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat.

In seara in care luna este plina pe cer sa stii ca undeva pe ea se afla ochii mei; desi nu sunt langa tine eu te vad si te veghez asa cum pot te apar de rau si te invat de bine esti surioara mea si tie iti increditez viata mea.

Chiar daca el nu o sa te mai sune sa iti zica "noapte buna" si nici pe strada "Buna!", am o sora care ma suna, sa-mi spuna:"Fata, esti de 100 de ori mai buna".