| Pufulika a întrebat:

Spuneti-mi cum intelegeti voi ideia "dragostea la prima vedere" primului cel mai bun raspuns dau funda! tongue

Răspuns Câştigător
| mariaWoW a răspuns:

Pai dragoste la prima vedere inseamna: atunci cand 2 oamnei se intalnesc, poate vorbesc intre ei si se cunosc putin si ei se plac unul pe celalalt inseamna ca este dragoste la prima vedere.big grin
fundita?happy

| Pufulika explică (pentru mariaWoW):

Mersimultpentru ide, primestefunda.ai meritat! happy

| mariaWoW a răspuns (pentru Pufulika):

Iti multumesc atat de mult pentru fundita:*...

| AR1373 a răspuns (pentru Pufulika):

Nici nu ai mai asteptat alte raspunsuri.Nu e corect

| FreakzEmil a răspuns (pentru AR1373):

Daca a zis primul raspuns cel mai bun funda ce sa-ti fac soarta...

| Pufulika explică (pentru AR1373):

Dar eu am scris primului raspuns dau funda!

| AR1373 a răspuns (pentru Pufulika):

Ai scris primul cel mai bun raspuns.Iar eu nu cred ca raspunsul Mariei a fost unul bun.Imi pare rau ca te-am suparat.

8 răspunsuri:
| PwFuLeTeLe a răspuns:

De fapt e mai mult chimie... faza cu dragoste la prima vedere. Asta insemnand atractie fizica... Nu te poti indragosti chiar asa fara sa cunosti o persoana.

| BiancaFairy a răspuns:

Sa te indragostesit de cineva din primul moment in care vezi aceea persoana, sau din prima intalnire pe care o aveti.