| Byenkutza972009 a întrebat:

Imi trebuie un afis cu deschiderea unui club.idei daca aveti

Răspuns Câştigător
| Sandy_2698 a răspuns:

O usa din aia dubla care se deschide si de acolo ies zburand note muzicale, bautura, boxe si tot felul de chestii din asteabatting eyelashes. sauuu trupuri dansandbatting eyelashes. gen de la piept in jos cam pana pe la genunchi si in maini la unii le poti face pahare cu bautura si chestiibatting eyelashes. sa fie inghesuite si sa fie lumini inchise la culoare, gen mov sau verde inchis. afisu sa fie intunecatbatting eyelashes. trebuie sa ai talent happy

2 răspunsuri:
| Sandy_2698 a răspuns:

Mama, ce mult am folosit emoticonu ala laughing

| Byenkutza972009 explică:

Ms mult