| funkydiva a întrebat:

M.am inscris la alegerile pentru Parlamentul Tinerilor si trebuie sa fac un afis. Aveti vreo idee, pentru afis? Vreun slogan, ceva? Mentionez ca numele meu este Teo. Va rog muult de tot. Multumesc.

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Muntzii Carpatzi legatzi cu niste sireturi sclipitori
sloganul= Daca voi nu ne vreti, noi va vrem, sa tzinem unitzi Carpatzii=
multa bafta si succes

| gherghe_9739 a răspuns:

Teo intreab-o pe eba ca ea stie multe.

| ssay211 a răspuns:

laughing ce sa zic si eu eram in astfel de zone in liceu militam indarjiti cu totii cu perindari la bucuresti pentru Basarabia sau No NATO! Love not war... nu stiu daca iese ceva din astea pana la urma in tara asta corupta pana in maduva oaselor.ca stim clar ca profesorilor, minerilor, doctorilor si juristilor le-au dat-o in mana pana acum deci...
dar oricum daca vrei sa faci ceva fa ceva legat de cultura. promoveaza nu stiu un specacol de teatru, un teatru, un festival de jazz, competitie de literatura. stiu ca nu prea tine dar macar fa ceva cultural de calitate.bafta