| Kidd_2736 a întrebat:

Imi voi strica parul daca ma vopsesc cu casting creme gloss?straight face mi-am luat nuanta blonde satin si eu sunt satena insa mi-e frica sa nu se toceasca sau ceva...

Răspuns Câştigător
| soraluisatan a răspuns:

Daca ai parul deschis la culoare nu il vei strica dar daca il ai saten inchis exista riscul sa iti arzi parul!

2 răspunsuri:
| Oanix a răspuns:

Nu e bine sa te vopsesti, sfatul meu este sa renunti la aceasta idee. Nu face fine la par deloc il subtiazasadsad lasa culoarea ta naturala:X:X:X pup

| Kitty91 a răspuns:

Hey! nu ti`l strici cu casting creme gloss. Eu am parul cret natural si parul cret de fel este uscat si se despica repede dar am fost roscata cu casting creme si n-am avut nici o problema. Acum am revenit la satenul meu natural si mi-am luat si eu 801 blonde satin si o sa ma vopsesc in iulie. Daca te-ai vopsit deja, as vrea sa vad si eu o poza, sunt tare curioasa cum ti-a iesit. Pup