| SimplePerfect a întrebat:

Eu am parul saten( nici deschis dar nici foarte inchis ). Daca ma voi face cu nuantator Casting creme gloss de la L'oreal nuanta negru albastrui, credeti ca imi va iesi negrul mult dorit?

Răspuns Câştigător
| akiki a răspuns:

Nu cred ca o sa fie negru negru... eu il am saten inchis si am fol nuantator negru albastrui si mi.a iesit un albastru inchis, dar nu negru. oricum nuantatoarele nu sunt atat de puternice... fiundita?

3 răspunsuri:
| AmelyRain a răspuns:

Sigur iese negru, numai vezi ca poate nu il mais coti din par

Răspuns utilizator avertizat
| akiki a răspuns:

Ms pentru fundita :X