| sky_6636 a întrebat:

Imi ziceti va rog si mie niste nume de baietei mai dragute.:X mersi anticipat... fundita

Răspuns Câştigător
| Αγαηηε a răspuns:

Abel, Abelard, Acachie, Achila, Adalbert, Adam, Adamin, Adamus, Adamut, Adelman, Adin, Adisor, Adrian, Afrodisie, Agachi, Agamemnon, Agapie, Agapion, Agapit, Agaton, Agatonic, Aladar, Aladin, Alda, Aldo, Alecsandru, Alecu, Alex, Alexandru, Alexie, Alger, Algernon, Alin, Alipie, Amadeus, Amfian, Amilian, Anatolie, Andon, Andrei, Andreina, Andrica, Andries, Andronic, Andru, Angel, Anghel, Antiohie, Antipa, Anton, Antonel, Antonie, Antonius, Antuan, Antul, Apolinar, Apollo, Apostol, Arcadie, Aristarh, Aristide, Aristocleu, Armin, Arsenie, Arsenio, Aser, Aster, Atanasie, Augustin, Augustus, Aurel, Aurelian, Aureliu, Avraam, Baraba, Barbu, Barnaba, Bartolomeu, Bazil, Belzebut, Benedict, Beniamin, Benignus, Bernard, Bertold, Bogdan, Bogumil, Bonifaciu, Boris, Bradut, Bruno, Brutus, C? lin, Caius, Calin, Calinic, Caliope, Caliopie, Calipso, Calist, Calistrat, Calistratie, Calota, Camil, Carl, Carol, C? rstea, Casian, Catalin, C? t? lin, Cazimir, Celestin, Celestiu, Cesar, Cezar, Chesarie, Chesariu, Chilian, Chiprian, Chiriachi, Chiril, Cicero, Ciprian, Claudian, Claudie, Claudiu, Clement, Clementin, Cleopa, Codin, Codrat, Codrin, Codrut, Columban, Conrad, Constant, Constantin, Coriolan, Cornel, Corneliu, Corvin, Cosma, Cosmat, Cosmin, Costache, Costea, Costel, Costin, Craciun, Crescent, Cristache, Cristian, Cristofor, Culai, Cusmin, Dacian, Damian, Damin, Dan, Dani, Daniel, Daniil, Darian, Darie, Darius, David, Decebal, Demian, Desideriu, Dezideriu, Dima, Dimian, Dimitrie, Dinica, Dinu, Diodor, Dionis, Dionisie, Dioscur, Doma, Dominic, Domitian, Donald, Dorel, Dorian, Dorin, Dorotei, Doru, Dragomir, Dragos, Dumitras, Dumitru, Ed, Edmund, Eduard, Efraim, Eftimie, Egmont, Elefterie, Eliade, Elie, Elies, Emanuel, Emeric, Emil, Emilian, Enache, Ene, Eric, Erman, Ermanu, Ermentiu, Ernest, Esaia, Estebiu, Etan, Eterie, Etian, Etien, Eufrasie, Eufrosin, Eugen, Eugeniu, Eusebie, Eusebiu, Eustatiu, Eustratie, Evghenie, Ezechiel, Fabian, Fabiu, Fabriciu, Faust, Felician, Felix, Fenicius, Ferdinand, Fidel, Filaret, Filimon, Filip, Filipin, Filipon, Flavian, Flaviu, Flavius, Florentin, Florian, Florin, Francisc, Frederic

•Fredi, Gabriel, Gabur, Gaiu, Gaius, Galaction, Gaspar, Gaston, Gavril, Gavrila, Gelu, Geo, George, Gerhard, Ghelasie, Gheorghe, Gheorghita, Gherasim, Gherghe, Gherman, Gherontie, Gica, Gigel, Giurgiu, Gligor, Godvin, Gogu, Goran, Gordie, Gordon, Gottlieb, Gratian, Gregorian, Gregoriu, Grig, Grigoran, Grigore, Grigorie, Gruia, Gustav, Gusti, Hanibal, Haralambie, Harald, Harin, Harman, Harold, Hartvig, Henric, Herman, Honorius, Horatiu, Horea, Horia, Hristache, Hristea, Hristofor, Hubertus, Iacob, Iafet, Iancu, Iasomie, Idonel, Ieremia, Ignatie, Ignatiu, Ignatius, Igor, Ilarie, Ilarion, Ilascu, Ilian, Ilie, Ilies, Ilioiu, Iliuta, Inocentiu, Ioachim, Ioan, Ion, Ionatan, Ionut, Iorga, Iosif, Ipatie, Isidor, Ismael, Iuga, Iulian, Iuliu, Iustin, Ivan, Izidor, Jan, Jean, Johan, Jurj, Ladislau, Lambert, Larie, Larion, Laurentiu, Laurian, Leopold, Liberiu, Lie, Liih, Lisandru, Liviu, Liviuta, Lorand, Luca, Lucaci, Lucas, Luchian, Luchilian, Luci, Lucian, Ludovic, Macabeu, Macarie, Macarius, Madalin, Malachie, Manase, Manea, Manfred, Manole, Manuel, Marc, Marcel, Marcu, Marcus, Marian, Marin, Marinel, Marius, Martian, Matei, Mauritiu, Maxim, Maximilian, Medard, Melchior, Mihai, Mihnea, Mihut, Milan, Mircea, Mirel, Miron, Mitru, Mugur, Nae, Naie, Nandor, Napoleon, Narcis, Natalie, Nectarie, Neculai, Nedelcu, Nelu, Nicoara, Nicodim, Nicola, Nicolae, Nicula, Nila, Nistor, Norbert, Norton, Octav, Octavian, Odiseu, Oghenie, Olimp, Olimpiu, Oliver, Onoriu, Oreste, Orion, Oscar, Osman, Osvald, Otello, Oti, Otmar, Otti, Otto, Ovidiu, Paladie, Palmiro, Pamfil, Paraschiv, Pardalian, Paris, Pascal, Patric, Paul, Pavel, Petre, Petronel, Petroniu, Petru, Petrut, Pius, Pompiliu, Radu, Rafael, Ramon, Rares, Raul, Razvan, Remus, Robert, Roland, Roman, Romeo, Rufus, Rupert
•Sabin, Salvator, Samoila, Samuel, Samuila, Sandu, Saul, Seba, Sebastian, Sem, Septimiu, Serban, Sergiu, Sevastian, Sever, Silviu, Simeon, Simion, Simon, Sirius, Sofronie, Solomon, Sorel, Sorin, Spiridon, Stanislav, Stefan, Stefanita, Stelian, Tamas, Tanase, Temistocle, Teobalt, Teoctist, Teodor, Teodosie, Teofan, Terentie, Timotei, Titi, Titus, Tom, Toma, Tomi, Traian, Tristan, Tudor, Tuilus, Udrea, Udrita, Ulise, Vadim, Valentin, Valerian, Valeriu, Vali, Vasile, Vasilevs, Vasilisc, Veroniu, Vicentiu, Victor, Vilhelm, Vili, Vincentiu, Viorel, Virgil, Visarion, Vitalis, Vlad, Vladimir, Vladislav, Vlasie, Vulcan, Zaharia, Zaharie, Zaheu, Zamfir, Zinon, Zosima, Zotic
sper ca te-am ajutatwinking

9 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Robert love struck, Adam

| Nextone a răspuns:

Mie imi place Daniel(DANY)happy

| b3atrice24 a răspuns:

Hmmm ...Radu,Stefan,Sasha,Alex,Denis... smug mie mi se par destul de Ok asteahee hee

| DeLLyA_4905 a răspuns:

Joshua, Chriss, Hiroto, Kazuky, Adam, sau http://www.copilul.ro/nume-copii/ aici gasesti o gramada, si in alte limbi, si mai multe. Noroc. :D

| anonimathebest a răspuns:

Aaron stone; justin bieber; seria 000189378; robot 28; idiotul number one; droguri, alcool, tigari; k9;(daca e urat, merge si Basescu!)Tom; Jerry; Pune mana pe fund; Carcotasul; etc.fii mai inventiv(a)

| alleee_3956 a răspuns:

Albert
ramos

| anylol3_6519 a răspuns:

Mie imi plac theodor si rafael big grin

| anylol3_6519 a răspuns:

Aaa si david:X