| sky_6636 a întrebat:

Ziceti`mi si mie va rog niste statusuri dragute... mersi anticipat... fundita:X

4 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

-Un prieten bun. Un zambet curat. Un cer senin si norii au plecat:-x
-Nu este important sa castigi este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
-Love is in the air.
-Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit. Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate.
-! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.si probabil ca. te va iubi mereu.
-E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
-daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin
-Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
-Nu sunt rea sunt smecherita si de baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care
-Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
-am gasit un inamic cu numele de pupic. ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit. e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*
-Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.
-Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic. Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut
Sper ca tyau placut.big grinbig grinbig grin

| mykkki a răspuns:

-Un prieten bun. Un zambet curat. Un cer senin si norii au plecat:-x
-Nu este important sa castigi este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
-Love is in the air.
-Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit. Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate.
-! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.si probabil ca. te va iubi mereu.
-E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
-daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin
-Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
-Nu sunt rea sunt smecherita si de baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care
-Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
-am gasit un inamic cu numele de pupic. ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit. e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*
-Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.
-Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic. Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut
Sper ca tyau placut.big grinbig grinbig grin

| Coccco a răspuns:

Fluturii traiesc numia o zi pe pamant
Daca eu as fi un fluture
As zbura in cel mai minunat loc de pe pamant
Acela e in inima ta.

Ingeras din cer picat
Ochii tai m-au fermecat
Dintr-o singura privire
M-am indragostit de tine!

De ce exista lacrimi? De ce exista dor? De ce sunt intrebari fara raspunsurile lor? De ce exista vise? De ce existam noi? De ce numai tristetea se-asterne intre noi?

luni te vreau, marti te doresc, miercuri iar te pacalesc, joi te cert, vineri te iert, sambata te chem la mine, duminica ma culc cu tine

Ma vrei inapoi? Eu nu.Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescuthappy

Cand iti va fi bine, voi veni langa tine doar daca ma vei chema. Cand iti va fi rau voi fi langa tine indiferent de dorinta ta.

daca inima te doare, i-a reteta urmatoare:
2 grame sarutari
20 imbratisari
iar de boala se agraveaza si reteta se bubleaza, si semnez cu mana mea: doamna doctor ''dragostea'' :X:X:X

tu esti floarea vieti mele, floare de nu ma uita o albina scrie in ea "te iubesc iubirea mea"

Fiecare om este un inger cu o singura aripa. Numai imbratisati putem zbura.

titanic titanic
vapor blestemat
la prima iubire
te-ai si scufundat

tot cea fost s-a terminat
a plecat si te-a lasat
daca dragostea nu e
dispar si amintirile

Sunt 12 ingeri. 10 se joaca, 1 scrie poezii de dragoste, iar unu citeste acest mesaj.

Te iubesc! ciudat cum doua cuvinte atat de simple, pot ocupa atat de putin spatiu, dar atat de mult in sufletlove struck!

Dragostea se naste din priviri, creste pe buze si moare in lacrimi:X

Peste multe dealuri zboara gandul meu ce-l obosit si la u se coboara ingerasul meu iubit... TE IUBESC MULT!

Iubirea este o stofa a naturii, brodata de imaginatie?

Vorbele mele dor? Dar ce`ai vrea? Sa te alinte?

mi-e dor de tine frumoasa mea...
acum imi dau seama cat imi lipsesti
ai grija de tine acolo unde esti
si nu uita de "sufletelul" tau
pentru ca "el" se gandeste la tine mereu

☺un sfat:ai graija de tine
o rugaminte:nu ma uita8-/
o dorinta:nu te schimba
o minciuna:te-am uitat
un secret:te besk

| Dydy2306 a răspuns:

Aici vei gasi destule:x

http://sweety-things.weebly.com

Funda;;)?