| anonim_4396 a întrebat:

Imiplace de un baiat si e cam stupid i-am zis ca il plac da nu mi-a raspuns ce sa mai fac?/

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa astepti. Poate nu iti impartaseste sentimentele sau poate este indecis. In orice caz nu trebuie sa iti fie rusine pentru ca ai facut ce trebuie. Poti spera ca totul va fi bine: stii cum se spune :"Speranta moare ultima. ". happy Bafta!kiss

3 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Nu mai poti face nimic. pur si simplu i-ai spus si trebuie sa-i dai un timp de gandire. asteapta sa vezi ce se mai intampla si nu incerca sa pari prea disperata. la un moment dat tot va trebui sa-ti dea un raspuns.

| katieXD a răspuns:

Comporta-te indiferenta( asta e cel mai binewinking ) smug

| Ella_3732 a răspuns:

Daca il plaki uita-te la el si intreaba-te daca merita si raspunsul va veni de la sine