| TheCuTeGirl a întrebat:

Hei! imiplace de un baiat si el nu stie ca il plac ..si nici nu prea vorbim. e mai mare ca mine cu vreo 3 ani jumate apoape4. il plac foarte mult, va rog ajutati-ma cumva big grin...cum s aintru in vorba cu el. ceva replici dragute..sau un sfat prietenos, dau funda pentru cel mai bun raspuns!
mersi

13 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Totul incepe cu un Buna. Nu trebuie sa fii inarmata cu anumite replici. Pur si simplu il intrebi ce face si vezi incotro se indreapta discutia. Ar trebui sa gasesti o ocazie sa intrii in vorba cu el mai intai.

| TheCuTeGirl explică (pentru BlackheartQueen):

Dar vreau sa il fac pe el sa ma placa mai mult decat ilplac eu ..adica sa faca el primul pasbig grin

| BlackheartQueen a răspuns (pentru TheCuTeGirl):

Numai tu il poti determina sa te placa, sa ti faca o invitatie la un suc. Conteaza atitudinea, caracterul. Nu te cunosc si nu mi pot da cu parerea, nu l cunosc nici pe el ca sa stiu ce prefera la o fata. Se incepe de la o prietenie, apoi vezi incotro merg lucrurile.

| TheCuTeGirl explică (pentru BlackheartQueen):

Am mai vorbit cu el. e foarte ok si el am cunoaste ...crede ca sunt draguta dar vreau sa ma placa si mai mult big grin

| BlackheartQueen a răspuns (pentru TheCuTeGirl):

Ii poti propune subtil, sa va intalniti. Cateva apropouri.

| TheCuTeGirl explică (pentru BlackheartQueen):

As vrea sa ii scriu eu.dar uite daca il intreb ce face.el imi va zice apoi ma va intreba ce fac si eu ..si apoi ii voi raspune.si apoi ma panichez nu stiu ce sa il mia intreb..sau ce sa-i mia zic

| BlackheartQueen a răspuns (pentru TheCuTeGirl):

Ar trebui sa te intrebe si el ceva. Nu doar tu sa incepi conversatiile. Iti poti da seama dupa raspunsuri de nivelul interesului.

| TheCuTeGirl explică (pentru BlackheartQueen):

Ma bagi la prieteni sa vorbim? stai te bag eu

| BlackheartQueen a răspuns (pentru TheCuTeGirl):

Ok.

| TheCuTeGirl explică (pentru BlackheartQueen):

Gata big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Te poţi prezenta şi glumeşte cu el. În principal fi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este atata graba don'shoara, ala are 16 ani, asteapta sa faca 18 si tu 15 si pe urma fa cunostinte cu baietii

Răspuns utilizator avertizat