| vio2001 a întrebat:

In 27 ianuarie este ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou sa ii iau. Face 13 ani. Va rog sa ma ajutati. Sa imi dati niste sugestii de cadouri. dau funda celui mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile ii poti lua o bratara, cercei sau un inel

| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), o perna, un glob in forma de inima, etc. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra99a a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii cumperi ceva de imbracat sau un parfum. Sper ca te-am ajutat.