| Anonim_8946 a întrebat:

In ce situatii poate un profesor sa lase un elev cu media neincheiata? Eu am doar o nota la civica si o singura absenta, iar profesoara mi-a spus ca ma va lasa cu media neincheiata.are voie? dau funda.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da pentru ca tu nu ai notele suficiente ca sa iti faca media, treaba cu o absenta minti pentru ca daca erai prezent toate zilele aveai mai multe note, ai chiulit prea mult.

| NuAmHabar a răspuns:

Pai daca e adevarat si tu ai doar o absenta nu are voie sa te lase cu media neincheiata deoarece e vina ei ca nu sa ocupat de toti elevii.Dar daca tu minti si ai foarte multe absente si doar o nota asa te poate lasa. Daca tu ai lipsit la orele ei de unde sa iti puna note?!

| Chriss_9624 a răspuns:

Da,pentru ca nu ai note, stai linistit ca iti va pune o nota de la el!:*