| L0w a întrebat:

Sa zicem ca un amic ramane la scoala cu situatie neincheiata la o materie, acea materie este un modul, el are 3 note Ex: 10, 9, 6 ii mai trebuia o nota ca sa nu ramana cu SN... Cand trebuie sa dea proba poate sa ia orice nota chiar si 2 si tot ii iese media, dar profesoara i-a zis ca daca va lua mai putin de 5 il lasa repetent.

Are voie sa faca asa ceva, sau doar la stimulat (speriat) sa invete?

1 răspuns:
| cremitaa a răspuns:

1. Se afiseaza la scoala...dar cred ca a trecut timpul de incheiat medii...
2.nu are niciun drept