| roksy a întrebat:

In cl 7 mi-a placut un baiat dar nu ne-am cunoscut ci doar cand treceam unu pe langa altu ne vb prin priviri, uneori mai si zambea, dar nu am vb niciodata pur si simplu ne urmaream din proviri pe palier dar mi-am dat seama ca ma placea, dar nu stiu daca si el. Ok cand am intrat la liceu coincidenta era ca si era el tot la acelasi profil si uau clasa lui e langa a mea. Ce a fost a trecut nu imi mai place asa tare de el dar vad ca atunci cand ma vede face anumite gesturi isi schimba atitudinea, apropo el are o iubita care si cl ei e langa a mea, il simt ca atunci cand vede ca vin spre el atitudinea lui se schimba parca e emotionat nu e el insusi vrea sa para ca nu-l intereseaza dar se da de gol, se uita la mine cand nu-l vad iar daca ne intalnim unul langa altum ne privim ochi in ochi si atat ba chiar uneori nu-i dau importanta si el tot asta vrea sa arate cand ies pe hol si el e cu prietena lui o strange in brate asa dintr-o data ca si cum ar vrea sa ma faca gelosa dar eu nu mai am nimic cu el oare el tot crede ca il iubesc? uneori il vad asa de increzut nici nu stiu ce sa cred cateodata imi da impresia ca imi face in ciuda ca are prietena si vrea sa arate ca nu il interesez alteori ca ca ar dori sa vada impresia mea, sa ma incerce? as vrea sa stiu ce e in capul baietilor, voi ce credeti?/ eu sunt chiar confuza, ce vrea acest baiat?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil te place. Stie ca nu poate sa fie cu tine pentru ca are o iubita dar ii plac aceste flirturi si tachinari.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca toate astea sunt doar in imaginatia ta. Poate baiatul te priveste doar cu simpatie ca pe o veche cunostinta. Din ceea ce stiu eu despre barbati, ei gandesc mai simplu. Daca ar fi interesat de tine ti-ar fi spus-o deja sau ti-ar fi aratat-o in mod clar.

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Te place sau vrea sa te faca geloasa dar cel mai bine. e sa nu-l bagi in seama daca vrea poate sa vorbeasca cu tine pur si simplu nu sa devina asa enrvant si sa vrea sa te faca geloasa pentru. ca ori te place ori vrea sa vada daca il mai placi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil este ca te place dar facand asemenea gesturi, ori vrea sa te faca geloasa, ori le face pentru a nu-ti da seama de ce simte pentru tine. Baga-te in seama cu el, loveste-l cu un bulgare.incet, incet va imprieteniti si asa va prinde curajul sa iti zisa ca vrea. Atunci, tu vei vedea daca iti mai place tipul, sauil poti refuza spunand ca il vrei mai mult ca amicwinking.