| anonim_4396 a întrebat:

In clasa a 8a aveam 2 colegi cu care ma intelegeam foarte bine.Amandoi jucau basket si erau in aceeasi echipa. Cand aveau meciuri ma invitau sa merg iar in echipa cu ei mai era un baiat. Am fost aproape la toate meciurile lor iar acum sunt in acelasi liceu cu acel baiat.De fiecare data cand trec pe langa el sau el pe langa mine incepe sa se tot holbezethinking si nu stiu de ce?

1 răspuns:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Poi sicer eu cred ca te place daca spui ca se tot holbeaza la tine poate vrea sa vb cu tine dar nu stie cum sa procedeze si asteapta sa il saluti u sa intri u in vb cu el.Inceark sa te bagi in seama cu el si dopa aceea ai sa-ti dai seama dc.Asta e parerea meah. Sper ca ti-am fost macar putin de ajutor. Te pupic dolche ai grija de tine :*:*