| TheKKosmyyn a întrebat:

In clasa a 8a daca ai nota la purtare scazuta nu intri in capapcitate?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! Intri, nu te îngrijora, dar să nu ai scăzute mai mult de 4 puncte! Dacă ai scăzut un punct, două, nu-ţi face griji, deşi ar trebui să fii mai atent, eşti clasa a 8a, contează şi media aia un pic acolowinking

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Fals,nu are treaba.

| Seby1994 a răspuns:

Ee draci... ba sigur ca intri. ce dracu... trebuie sa continui..deci logic ca inriwinking

| trulilulilup a răspuns:

Intri daca ai media peste 6, adica cea mai mica medie trebuie sa iti fie 7 ( la purtare) :* FUnda?