| Sticket a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si semestrul asta cred ca o sa am nota scazuta la purtare la 9.Ma v-a afecta cu ceva? La admiterea la liceu se uita la nota la purtare sau doar la cea de admitere?

3 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Eu in a 7 a pe sem 1 am avut 7 media la purtare si nu am murit sa stii si acum fac facultate de IT in america tu ce crezi?

| HappyEyes a răspuns:

Daca iei 10 pe sem. II nu te va afecta cu nimic.

| yomiky123 a răspuns:

Deci Nu te afecteaza decat la medie in rest nu, daca vrei sa te faci politist trebuie sa nu o ai 8 dar in rest nu te afecteaza. funda