| anonim_4396 a întrebat:

In curand clasa mea va face pozele pentru albumul de sfarsitul clasei a 8-a si n-am nici cea mai vaga idee cum ar trebui sa ma imbrac. stiu ca fiecare se imbraca cum vrea, dar nu vreau sa fiu eu singura imbracata mai. diferit. imi puteti da niste idei va rog?

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu conteaza cum te imbraci, oricum in poza va prinde doar fata si putin din umeri si atata tot. Dar ca sa arate frumos poti sa iti pui o camasa alba si sau o bluza de o culoare cu care iti sta tie bine.

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Tin sa il/o contrazic pe madalicious deoarece in pozele de album o sa te vezi in intregime.sau depinde cum doresti
Cat despre imbracaminte, ai putea sa iti iei camasa lunga cu o curea draguta la mijloc, o rochita.Haine in care sa te simti tu bine. Mergi la shopping si cu siguranta vei gasi ceva care sa iti placa :*

| FashionDiva a răspuns:

Trebuie sa te imbraci simplu, dar in acelasi timp sa atragi atentia prin tinuta purtata. Poti alege : http://fashion.mozku.com/2010/05/tinuta-vintage-va-fi-mereu-in-trend/ sau http://fashion.mozku.com/2010/05/tinuta-casual-miss-sixty/ si cu siguranta vei straluciiii;;)

| roxynutza a răspuns:

Offf si eu sunt in aceeasi situatie...