| anonim_4396 a întrebat:

Hey.In curând am pozele pentru albumul clasa a 8 a însă nu am habar in ce sa ma îmbrac.As vrea o rochița sau o salopeta dar parca și o cămașă cu o fusta ar merge! Nu am absolut nici o idee. Dacă ma puteți ajuta, sa îmi dați niște site uri sau niște idei.

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Gasesti cu siguranta ceva prin mall-uri, ideea e ca pozele astea de a 8-a, pentru mine, mi se par aiurea, si asa nu o sa te mai uiti aproape niciodata la ele, plus ca mai costa si mult.

| isemilia a răspuns:

Alege ceva alb. Iti spun din experienta ca nici nu da bine sa fii neon si nici diriginta sau dirigintele nu va va lasa sa faceti chiar ce vreti. La mine asa a fost cel putin. Sunt poze de album si probabil nu o sa se vada ce ai in partea de jos. Eu una cred ca o camasa alba (sau o rochie, de ce nu) e cel mai ok, insa e alegerea ta. Sau poti alege ceva pe negru sau in culoarea scolii. (daca e o anumita nuanta specifica

| paulneamtu a răspuns:

Sa iti iei rochita ca varu meu mic nu vrea si poate te dau pe talica ca exemplu

| Mihaela9016 a răspuns:

Ehainele, creative.ro