| marian2011 a întrebat:

In curand o sa am majoratul si nu stiu deloc ce ar trebui sa am. Ma refer la alcol....de care si cam cat? Rog pe cineva care a mai avut majorat si stie...sa imi raspunda. Dau funda. P.s -55-60 invitati.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Bere in primul rand, e cea mai populara, ia in calcul 2 de persoana. Apoi neaparat sampanie, ca sa aveti ce pune in cupe sa ciocniti. In rest ce vrei tu sau ce stii ca ar vrea lumea, poate ceva tarie... Ar fi bine sa ai vreo sticla sau doua de whisky.

| marian2011 explică (pentru antimulte):

M-ai ajuta daca mi-ai spune si la sampanie cam cata sa iau...sau la tariewinking sunt multumit de raspunsul la bere